Červen 2012

Bloomeovi [19]

20. června 2012 v 21:46 | Bee♥Free |  Bloomeovi

Žvatlání

15. června 2012 v 18:29 Aktualitky :-)

Drazí přátelé,

přicházím s několika inforamcemi, které nejspíš neoceníte Úžasný, ale určitě vás nenechají klidnými Smějící se.
1.
Tááákže, za prvé - nemilé a nepříjemné info týkající se všech komisů - už na tomto blogu neuvidíte ani jedno pokračování! A jakto? Protože jsem tupoun obecný a místo toho, abych je dokončila před milionem let, tak mi to trvalo tak dlouho, až jsem přišla o veškerá data a downloady potřebné k daným komixům (měla jsem je spešl nahrané na externím harddisku a vždy dávala do hry, když jsem "tvořila", ale HDD se pokazil a nešel rozjet jinak, než vymazáním všech dat, co na něm byly, teprve až pak zas fungoval). Takže to jen tak, abyste věděli ... štve mě ta práce, co jsem nad tím tvořila a těch stovek tisíců mých mozkových buněk, které při tom zemřelo vyčerpáním, ale na druhou starnu, dodělání komixů by už nebylo co dřív a už by vás to asi moc nebralo (obzvlášť, když je tu tolik z vás, kterým to jde, které to baví a kteří se s tím neflákají jako já ... ÁÁÁLE, kdyby vás to někoho zajímalo, tak bych se mohla podělit o to, jak jsem "plánovala" (ty uvozovky proto, že kdo blog, mě a mé komixy zná déle, tak ví, že díly byly spíše improvizací než plánem) tak-ňák jejich konec.
2.
Na svém blogu už hodně dlouho dobu nedávám downlaody od jiných autorů, ale všimla jsem si, že někteří ano a i přesto, že sami tvoří vlastní věci na jejichž nedovolené zveřejňování na jiných blozích jsou velice hákliví a stávají se znich běsní psi (přitom sami ani nezveřejní žádnou informaci k "cizím" downloadům co sami nedovoleně přidávají - minimálně aspoň stránka nebo aspoň jméno autora, když už to chtějí tutlat, by se přece hodila, ne? I když je to tak světově známé Peggyzone nebo Newsea); vím, že se proti mě někteří vzbouříte, ale prostě ... nemůžu si pomoct. Návštěvníci takové autory milují a vychvalují je do nebes, ale sami neví, že nebýt "dobrovolníků po celém světě", co za placené downy platí a těch, co vytvořili stránky s jejich volným stahováním, tak bychom neměli nikdo nic ... takže pro ty, co ještě neznají ty slavné *free* stránky, tak tady jsou - nemusíte čekat, až vaše vysněné downloady někdo zveřejní - *BOOTY* a *SIMSCAVE* .... hlavní důvod, proč to sem dávám (i když - přiznám se, taky jsem to kdysi tajila a užívala si toho, že přidám něco, co ostatní nemají), je to, že opravdu málokdo u svých článků uvadí autora (já jsem to aspoň řešila odkazem na jejich web) a jen tam napišou trapné "koupíruj s mým zdrojem" (tak proč neuvádí taky zdroj, že?)
3.
Hmmm, co s Bloomeovými? Ještě vás neomrzeli? Mě totiž trochu přestávají bavit, protože nevím, co s nimi Smějící se. Dvojčátka jsou sice krásná (už zas vyrostly), ale co se Sethem a Aaronem? Vystěhovat a oženit? A za koho pak hrát? ...... Ráda bych vám dala ke stáhnutí některého z Bloomíků Nevinný, takže pokud někdo víte, jak to můžu udělat, tak mi prosím řekněte/odkažte mě na přislušný tutorial (umím dát ke stažení jen simíky vytvořené v BodyShopu, jak je dostat ze hry a dát ke stažení opravdu nevím).
Tak to je ode mě vše, hezký a slunečný víkend přeji